Translate

EN PL

ourStoryHeader

   

 

Kim jesteśmy w

THE LITTLE GYM POWIŚLE

The Little Gym Powiśle to program zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce, który stopniowo wprowadzając dzieci w świat aktywności fizycznej jednocześnie pomaga im budować pewność siebie i próbować nowych umiejętności, dzięki środowisku pozbawionemu rywalizaji. Nasi wykwalifikowani instruktorzy sprawiają, że dzieci są szczęśliwe i pewne siebie na każdych zajęciach – od zajęć w sezonie, po zajęcia wakacyjne i przyjęcia urodzinowe.

 

 


 

2014-09-16_019_TheLittleGym_HR (2)Tom & Maja

Właściciele

Nasza córka, Olivia, była jedną z pierwszych, która dołączyła do The Little Gym Den Haag w Holandii. Skończyła właśnie trzy lata i zdecydowaliśmy, że zorganizujemy jej przyjęcie urodzinowe właśnie w The Little Gym.

Miejsce było jasne, kolorowe, przyjazne i profesjonalne. I naprawdę, byliśmy pod wrażeniem tego co potrafi robić nasza córka.  

Nasza mała trzylatka robiła przewroty w przód na wysokiej równoważni i uwielbiała to! Uśmiech nie schodził jej z twarzy, była z siebie dumna! I to był ten moment, kiedy zakochaliśmy się w The Little Gym... Czytaj dalej
   

 • TheLittleGym_Wilanow-Michal-S

   

  Instruktor

  Michał S

   

  TheLittleGym_Wilanow-Viktor

   

  Instruktor

  Wiktor W

   

   

   

 

  

Zobacz THE LITTLE GYM Powisle

 

 

Galeria wydarzeń

 • slide2MoreFun

 • slide3MoreFun

 • slide4MoreFun

 • slide5MoreFun

 • slide6MoreFun

 • slide7MoreFun

 • slide8MoreFun

 • slide9MoreFun

    

 

Nasza filozofia

Trójwymiarowego Rozwoju

 

W The Little Gym bawimy się poprzez Zabawę na Serio. Wykorzystujemy stworzoną przez nas filozofię Trójwymiarowego Rozwoju, w której aktywność fizyczna jest łącznikiem wpływającym na rozwój dziecka w każdym aspekcie. Podejście Trójwymiarowego Rozwóju do nauki poszczególnych ćwiczeń polega na tym, że podczas każdych zajęć skupiamy się na trzech wymiarach - Sztuce Myślenia, Sztuce Ruchu oraz Sztuce Życia. Sprawdź jak każdy z tych wymiarów edukacyjnych pomaga twojemu dziecku stać się w pełni ukształtowanym i przystosowanym dzieckiem.

 

  

 

Icons-3D-learning_GetMoving_PolishSztuka Ruchu!

 

Rozwój gibkości, siły, równowagi i koordynacji poprzez zróżnicowane aktywności fizycznej.

 

 

Icons-3D-learning_BrainBoost_PolishSztuka Myślenia

 

Rozwój umiejętności słuchania, koncentracji i podejmowania decyzji, czyli wszystko to co sprawdza się w życiu codziennym.

 

 

Icons-3D-learning_LifeSkills_PolishSztuka Życia

 

Wspomaganie umiejętności dzielenia się, współpracy w zespole czy dowodzenia grupą, a wszystko to w czasie zabawy z przyjaciółmi.

 

 

ourStoryImg
40 lat

ZABAWY NA SERIO

Innowacyjny nauczyciel, muzyk i kinezjolog, Robin Wes, wyobraził sobie miejsce, gdzie dzieci odkrywają swoje umiejętności fizyczne, jednocześnie rozwijając się socjalnie, emocjonalnie i intelektualnie. Pierwsze The Little Gym otworzył w 1976 roku w Bellevue w stanie Washington i natchnął zajęcia tym samym pozytywnym, pozbawionym rywalizacji charakterem co dziś. Czterdzieści lat później, dzieci w ponad 300 lokalizacjach na całym świecie doświadczają Zabawy Na Serio w The Little Gym.

burstBubbles   

 

Historia

The Little Gym

1976circle

Robin Wes realizuje swój pomysł i otwiera swój pierwszy The Little Gym

1992circle

The Little Gym International rozpoczyna system franczyzowy

2008circle

Ponad 300 lokalizacji w 25 krajach

2016circle

Ekspansja sięga już sześciu kontynentów oraz 12 lokalizacji w Europie

  

 

 

Sprzęt w The Little Gym posiada

certyfikat:

 

 

Wspomagamy

Lokalne Przedsięwzięcia